Онкологія

Онкологія - галузь медицини, що вивчає причини виникнення, діагностику, профілактику та лікування онкологічних захворювань. Злоякісне переродження клітин можливе у будь-якій ділянці організму, тому вказати вірогідні симптоми, що вказують на онколгію неможливо. Проте регулярні профілактичні огляди та своєчасне звернення до лікаря, значно підвищує можливість ранньої діагностики та лікування захворювання.

Неопластичні хвороби займають друге місце по захворюваності та смертності серед населення, поступаючись тільки захворюванням серцево-судинної системи.

Проте співпраця нашої клініки з провідними лабораторіями США, Європи та Китаю дає можливість визначати будь-які доступні показники. Це полегшує та робить можливим виявлення та призначення ефективного лікування онкохвороби як на початкових так і на термінальних стадіях.

Послуги які надає Екстрамед

Безкоштовно консультуємо по телефону

Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення Вашого питання.

Стаціонарні номера:

+38 (0342) 71-28-00 +38 (0342) 71-28-08

Cлідкуйте за соціальними мережами:

Або просто напишіть нам на пошту:

CONTACT@EKSTRAMED.COM.UA

Повідомлення успішно відправлено!
form disabled Тимчасово запис через форму не доступний

Запис на прийом

Наш адміністратор зателефонує Вам щоб підтвердити Ваш запис

Чому варто довіритись нам?

Зміцнити і примножити сім’ї, тому ми надаємо послуги виняткової якості. Ми щиро віримо в те, що кожен пацієнт — унікальний, тому ретельно розробляємо, персоніфіковуємо програму діагностики та лікування під конкретні потреби.

Більше про клініку

20 Напрямків медицини
2000 Послуг різного типу

120 000 Здорових пацієнтів
500 000+ Успішних лікувальних маніпуляцій