Консультація з Європою

За останні кілька років клініка репродуктивної медицини «Екстрамед» стрімко розширила партнерські відносини та розпочала активну співпрацю з іноземними клініками.
Ми зробили унікальну можливість для наших пацієнтів отримати онлайн консультацію з лікарями країн Європи.
Список лікарів:

Franko Lisi (Франко Лісі) - італійський лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, професор з-понад 30-річним стажем. Очолював провідні клініки репродуктології в Римі (Італія). Сьогодні очолює центр ALTAMEDICA в Римі. Генетична лабораторія цього центру надає можливість пройти передімплантаційну генетичну діагностику з метою отримання найбільш широкого та точного спектру можливих показників.

Maurizio Muzi (Мауріціо Муці) - італійський лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, професор з-понад 34-річним стажем. З 2007 року очолює центр допоміжного запліднення «Prima Vita» в Неаполі, а з 2014 року є головою лікувального департаменту кнікіки Рюш, Genera group в Неаполі.

Ivanna Oborna (Іванна Оборна) -доктор медичних наук, професор з 27-річним досвідом. Працює у департаментах акушерства та гінекології в місті Оломоуц (Чехія). Пріоритетний напрямок роботи - екстракопорпоральне запліднення (ЕКО).

Безкоштовно консультуємо по телефону

Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення Вашого питання.

Стаціонарні номера:

+38 (0342) 71-28-00 +38 (0342) 71-28-08

Cлідкуйте за соціальними мережами:

Або просто напишіть нам на пошту:

CONTACT@EKSTRAMED.COM.UA

Повідомлення успішно відправлено!
form disabled Тимчасово запис через форму не доступний

Запис на прийом

Наш адміністратор зателефонує Вам щоб підтвердити Ваш запис