Спостереження вагітгості

Хороший перебіг вагітності залежить як і від підготовки, так і від регулярного обстеження стану майбутньої мами та її плоду.

Перші 12 тижнів вагітності є найкращим періодом для постановки на облік. Це дозволить вашому лікарю комплексно спостерігати за динамікою вагітності та в разі відхилень — виконати коригування або залучення вузькоспеціалізованих лікарів для уникнення загрозливих станів для жінки та дитини.

Довіривши обстеження перебігу вашої вагітності нам, ви отримаєте підтримку кваліфікованих експертів клініки репродуктивної медицини Екстрамед на всіх етапах вагітності до пологів.

Акушер-гінеколог обере відповідний пакет послуг, сформований відповідно до ваших побажань, терміну вагітності та особливостей вашого організму.

Особливості перебігу вагітності можуть викликати занепокоєння та страх перед незрозумілими змінами організму. Тому ви можете негайно звертатися стосовно будь-яких питань до особистого лікаря, який проведе консультацію та дасть поради, як вчинити конкретно у вашому випадку.

Ми з турботою та відповідальністю виконуємо нашу роботу, щоб зробити вас і вашу дитину щасливими та здоровими.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Просто залиште нижче Ваші данні і ми зателефонуємо вам для підтвердженняНатискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на свої дані у відповідності до політики конфіденційності