Онкологія

Онкологія - галузь медицини, що вивчає причини виникнення, діагностику, профілактику та лікування онкологічних захворювань.

Пухлина - це патологічний процес, що характеризується безконтрольним, неорганізованим поділом атипових(злоякісних) клітин, що проростаюють в суміжні тканини та органи і можуть поширюватися по судинам або ліфатичній системі-метастазування.

Неопластичні хвороби займають друге місце по захворюваності та смертності серед населення, поступаючись тільки захворюванням серцево-судинної системи.

Онкологічне захворювання виникає внаслідок поєднання багатьох факторів:

 • генетична схильність 
 • фізичні чинники(ультрафіолетове випромінювання, радіаційне ураження, довготривала травматизація ділянок тіла  та інші)
 • хімічні канцерогени(пестициди, продукти згорання нафтогазових продуктів, зовнішнє або внутріншє потрапляння агресивних речовин: кислоти, луги)
 • біологічні канцерогени( віруси та бактерії, наявність та розмноження яких стимулює розвиток онкології-вірус Епштейн-Барра, вірус гепатиту В і С, вірус папіломи людини, H.pylori

Нехтування власним здоров’ям та страх перед можливим діагнозом формують невтішну світову статистику, адже успішне лікування термінальної стадії онкозахворювань вкрай складне завдання навіть для сучасної медицини.

Злоякісне переродження клітин можливе у будь-якій ділянці організму, тому вказати вірогідні симптоми, що вказують на онколгію неможливо. Проте регулярні профілактичні огляди та своєчасне звернення до лікаря, значно підвищує можливість ранньої діагностики та лікування захворювання.

Перелік найбільш частих симптомів, що сигналізують про розвиток онкопатології:

 1. Стрімка втрата маси тіла
 2. Постійна підвищена температура тіла
 3. Підвищена втомлюваність та слабкість
 4. Лімфаденопатія-збільшення лімфатичних вузлів(спаянні між собою, неболючі)
 5. Лабільність психіки-дратівливість, проблеми з концентрацією, плаксивість, апатія, депресивні епізоди.
 6. Зміни шкірних покривів-землистий або жовтуватий відтінок, сухість або надмірна пітливість, легка травматизаці
 7. Інтенсивна больова симптоматика нез'ясованої етіології

Сучасні діагностичні методи дозволяють виявити онкопатологію на ранніх етапах хвороби, що значно полегшує лікування та відновлення.

Співпраця нашої клініки з провідними лабораторіями США, Європи та Китаю дає можливість визначати будь-які показники, які доступні на сьогодні у світовій діагностиці-це допомагає верифікувати діагноз та призначити ефективне лікування.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Просто залиште нижче Ваші данні і ми зателефонуємо вам для підтвердженняНатискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на свої дані у відповідності до політики конфіденційності