Пн.-Пт: 09:00 - 18:00; Сб: 09-00 - 14:00

icon_pa

Кабінет Пацієнтаскоро

Рос
Записатись на прийом
ПРИЇЗДЖАЙТЕ ЛІКУВАТИСЬ В УКРАЇНУ!

МІЖНАРОДНА СПІВРПРАЦЯ

Ще з моменту заснування клініки ми поставили ціль стати не тільки провідним медичним центром репродуктивної медицини в нашому регіоні та країні, а й клінікою, яка здатна професійно надавати свої послуги незалежно від кордонів держав. Покращуючи свій рівень з кожним роком і впроваюджуючи нові технології та практики, ми дійшли до одного з ключових моментів у розвитку клініки — почали лікувати пацієнтів та ділитися своїм досвідом за межами України.

ic_image
ic_image
ic_image

Ми допомагаєм людям з різних країн

Долучитись
  • Чехія
  • Словачина
  • Італія
  • Німечина
  • Польша
  • Естонія
  • Литва
map

2020-му році клініка Екстрамед стала членом Європейської медичної асоціації, що вкотре підтвердило наш стасус міжнародного медичного центру

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

17 років роботи

За понад 17 років роботи, нам довірили зберегти та відновити здоров'я безчислена кількість пацієнтів, а радість батьківства стала можливою для більш ніж 3 тисяч пар.

Кваліфіковане лікування

Ми міжнародний лікувально-діагностичний центр, де громадяни інших країн зможуть отримати кваліфіковане лікування, комфортне перебування та повний юридичний супровід на усіх етапах співпраці з нами.

Багаторічний досвід

Лікарі нашої клініки- це багаторічний досвід, щорічне відвідування кваліфікаційних курсів та конференцій. Компетенність наших лікарів запорука Вашого здоров'я.

Експертне обладнання

Експертне обладнання та співпраця з передовими лабораторіями світу забезпечує ефективне лікування та достовірну, швидку діагностику усіх можливих патологій.

ЕКСТРАМЕД В ЦИФРАХ

benefits-icon 20

Напрямків
лікування

benefits-icon 2000

Послуг
різного типу

benefits-icon 120 000

Здорових
пацієнтів

benefits-icon 500 000+

успішних лікувальних
маніпуляцій

МАЄТЕ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам, або зателефонуйте/напишіть нам самі
Соціальні мережі facebookFACEBOOK instagramINSTAGRAM