Пн.-Пт: 09:00 - 18:00; Сб: 09-00 - 14:00

icon_pa

Кабінет Пацієнтаскоро

Рос
Записатись на прийом

Аномальні білки кріоглобуліни

Кріоглобуліни (Cryoglobulin) — аномальний білок — імуноглобулін, який може бути присутнім в крові при ряді захворювань. Кріоглобуліни стають нерозчинними при низькій температурі, приводячи до закупорки невеликих кровоносних судин, розташованих в пальцях рук і ніг в холодну погоду, і викликаючи появу характерної висипки. Наявність кріоглобулінів (кріоглобулінемія (cryoglobulinaemia)) може бути симптомом різних захворювань, в тому числі макроглобулінсміі, системного червоного вовчака, а також ряду інфекційних захворювань.

Технологія визначення

Китайське ім’я: Холодна глобуліну
Англійська назва: кріоглобуліни

Визначення: сироваткою або розчином, що містить такі білки після охолодження до утворення гелю, або освіту пластівців або спонтанної кристалізації імуноглобуліну. Особливо IgM або IgG.

Прикладні науки: біохімії та молекулярної біології (теми), амінокислоти, пептиди і білки (два суб’єкта).

Кріоглобуліни присутні в сироватці осадження білків з холоду, тепла і розчинності. Розділити на три типи.

Клінічна значимість: основний і первинної макроглобулінемії, ревматоїдний артрит, синдром Шегрена, системний червоний вовчак, васкуліт, цитомегаловірусної інфекції, інфекційний мононуклеоз психозу

Клінічне значення
Сироватка кріоглобуліни дорівнює 1933 Winrtoobe вперше повідомили в 1947 році Лернер та ін продемонстрували сутність γ-глобулін. Γ-глобуліну також належні імуноглобуліну. Кріоглобулінов існує в багатьох клінічних умовах, і може виправити додаток запальної реакції, аналогічно захворювань, викликаних імунними комплексами, Кріоглобулінемія трьох типів:

Ⅰ типу Кріоглобулінемія часто бачили в множинної мієломи, Waldenstron макроглобулінемії, лімфома. Зазвичай в кінці хвороби тільки тоді, коли холодне зміст глобуліну з 5 ~ 30 г / л при поданні симптомів. Клінічно синдром Рейно, тромбоз, виразки, гангрена і т.д., внаслідок судинного кріоглобулінов осад з’явився у висоту викликані в’язкістю і результати закупорки.

Ⅱ типу Кріоглобулінемія головним чином видно на хронічний лімфоцитарний лейкоз, лімфома, синдром Шегрена і ревматоїдний артрит, іноді спостерігається при множинної мієломі і макроглобулінемія. Клінічні прояви, такі як васкуліт, васкуліт, гломерулонефрит, і запалення, викликане імунним комплексом роль і тип Ⅱ холодної глобуліну пов’язані між собою.

Ⅲ типу з 30% специфічності, а також у ВКВ, синдром Шегрена, ревматоїдний артрит, гемолітична анемія, лімфоми і множинні інфекції (наприклад, сифіліс, проказа, тріпаносомоз, підгострий бактеріальний серце ендометрит, постстрептококового гломерулонефрит, інфекційний мононуклеоз психоз). Її клінічні прояви і запалення, викликане імунні комплекси, пов’язані з роллю.

Застосування способу вакцинаціі автолейкоцитами, як способу лікування ідіопатичноі оліго та астенозоосперміі. В клініці «Екстрамед» користуються цією технологією (патент належить лікарю зі Львову).

Біопсія в клініці «Екстрамед»

Біопсія — це діагностична процедура, яку проводять з метою отримання зразка тканини з організму людини, для підтвердження діагнозу при онкологічних...

Плазмолифтинг для лечения гинекологических и урологических проблем

Клиника «Экстрамед» начала использование плазмолифтинга для лечения гинекологических и урологических проблем. Плазмолифтинг — это лечебная процедура для...

Bondi protocol при імунологічному невиношуванні

Проблема не виношування вагітності є дуже гострою для молодих мам. Для майбутніх батьків, які мріяли про дитину ще до моменту її зачаття, це суцільна трагедія. ...

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Телефон +38 (0342) 71-28-00