Пн.-Пт: 09:00 - 18:00; Сб: 09-00 - 14:00

icon_pa

Кабінет Пацієнтаскоро

Рос
Записатись на прийом

Біопсія в клініці «Екстрамед»

Біопсія — це діагностична процедура, яку проводять з метою отримання зразка тканини з організму людини, для підтвердження діагнозу при онкологічних захворюваннях. В клініці «Екстрамед» ми робимо біопсію шийки матки, молочної та щитоподібної залози. Ми виконуємо різні види біопсії, які застосовуємо індивідуально до кожного пацієнта, зважаючи на стан його здоров’я, тип дослідження, орган, з якого беруть матеріал, тощо.

Види біопсії молочної залози:

  • трепан-біопсія під контролем УЗД Є одним з найпоширеніших методів діагностики раку молочної залози. Голка для такої біопсії виконана з особливими вимогами — вона має спеціальний порожнистий канал і дуже гострий кінчик, це забезпечує гарантований паркан тканини з мінімальною травматичністю для пацієнтки. Трепан-біопсія молочної залози виконується змісцевим знеболенням, під контролем УЗД, за допомогою пістолета «Magnum» (американської компанії «Bard») і біопсійної голки (виробництво Італія).
  • тонкоголкова біопсія під контролем УЗД Застосовується переважно для евакуації вмісту кіст молочної залози, а також для забору матеріалу з лімфатичних вузлів, які знаходяться поблизу магістральних судин або мають маленькі розміри. Отриманий матеріал розміщують на спеціальні предметні скельця, і відправляють на цитологічне дослідження.
  • товстоголкова біопсія Цей вид біопсії дозволяє отримати дещо більший за розміром матеріал з тканини молочної залози. Для її проведення використовується товста голка, оснащена ріжучим пристроєм. Перевага даного виду біопсії полягає в тому, що більша за розміром ділянка тканини, для гістологічного дослідження, дозволяє точніше виставити діагноз.
  • інцизійна біопсія Цей метод біопсії полягає в проведенні вилучення невеликого шматочка тканини пухлини. Найчастіше інцизійна біопсія проводиться в разі, коли результати аспіраційної біопсії недостатньо достовірні. Даний вид біопсії проводиться під місцевою анестезією, головна перевага — в його швидкості.
  • ексцизійна біопсія

Під час якої лікар висікає частину або всю пухлину. Ця процедура не є лікувальною, так як в разі виявлення ракових клітин, крім самої пухлини, необхідно видалення лімфатичних вузлів, або навіть більш широке втручання. Якщо розміри пухлини при проведенні ексцизійної біопсії менше 2,5 см, то проводиться висічення всієї пухлини, а при великих розмірах пухлини (більше 2,5 см) — віддаляється лише її частина.

31501333_575493509486801_5334749938871959552_n

Види біопсії шайки матки:

  • радіохвильова біопсія

Цей метод полягає у випаровуванні тканин під впливом хвиль високої частоти, при цьому він є безконтактним, так як інструментом для його проведення є радіопетля, що виключає фізичне зіткнення з ділянкою тканини. Радіохвилі безпечні для плода, тому, за показаннями, біопсія може виконуватися під час вагітності.

  • звичайна біопсія

Цю процедуру призначають при підозрі на ерозію, дисплазію або рак шийки матки. Це обстеження дозволяє вивчити клітинний склад тканин шийки матки і виявити передракові або ракові зміни. 31496182_575493622820123_7110173274532741120_n

Види біопсії щитоподібної залози:

  • пункційна біопсія Проводиться з метою точної діагностики вузлів щитовидної залози і є основним методом діагностики раку щитовидної залози.
  • відкрита біопсія 

Цей вид біопсії проводиться в тому випадку, коли інші методи діагностики не допомогли у визначенні патологічних змін в органі. Відкрита біопсія дозволяє візуально оцінити стан самої залози і на власні очі побачити розмір і зовнішній вигляд вузлів. 31501612_575493636153455_5584549218242002944_n

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Плазмолифтинг для лечения гинекологических и урологических проблем

Клиника «Экстрамед» начала использование плазмолифтинга для лечения гинекологических и урологических проблем. Плазмолифтинг — это лечебная процедура для...

Читати далі

Bondi protocol при імунологічному невиношуванні

Проблема не виношування вагітності є дуже гострою для молодих мам. Для майбутніх батьків, які мріяли про дитину ще до моменту її зачаття, це суцільна трагедія. ...

Читати далі

Метод сурогатного материнства при синдромі Майера-Рокитанського-Кюстера

Метод сурогатного материнства дає можливість мати власних дітей тим жінкам, які самостійно не можуть зачати і виносити дитину. Однією із вагомих причин...

Читати далі