Екстрамед всередені
3D Тур

ПРО ЦЕНТР РЕПРОДУКЦІЇ

«Екстрамед» — медичиний центр з новим підходом до лікування жіночого і чоловічого безпліддя. Ми використовуємо найсучасніші методи допоміжних репродуктивних технологій та багаторічний досвід кращих фахівців у цій галузі для того, щоб допомогти з’явитися на світ здоровим дітям.

slider-image slider-image slider-image slider-image slider-image

ВІДГУКИ ПРО КЛІНІКУ

Ірина

Доброго дня! Хочу дуже дуже подякувати подологу Грицюк Світлані, за якісну та професійну роботу. Користуюсь її послугами вже 3рік, постійно задоволена на всі 100%. Атмосфера надзвичайно приємна та легка. Щиро рекомедую❤❤❤

Тетяна

Доброго дня! Хочу щиро подякувати за чудово проведене УЗД Стасів Іриною Дмитрівною. Просто чудовий спеціаліст,все чудово пояснила,а ще дуже привітна)Всім рекомендую

Я приємно вражена що в нашому місці є медичний заклад де лікар дійсно приймав Клятву Гіппократа. Тут тобі нададуть професійну відповідь на усі запитання, підійдуть до твоєї проблеми з розумінням. Чудовий персонал, відмінні лікарі які дійсно знають як тебе лікувати і не вигадують діагнози з "пальця". Ви найкращі, допомагайте й надалі своїм професіоналізмом людям.А наклепи про погане обслуговування це брехня 🙈, персонал привітний, немає ніякої зверхності чи хамовитості. Лікарі привітні, з розумінням підходять до твоєї проблеми..Мені тут все подобається. P. S. Тут ми з чоловіком проходимо лікування 😊 сподіваємося що незабаром наша сім'я зможе поповнитися ще одним крихітним чудом❤️.

Вікторія Василівна професіонал своєї справи! Дуже гарний лікар ! Суперррр 💯👍 Клініка на вищому рівні ! Молодці 💥

Якісно і відповідально, враховують індивідуальні особливості пацієнтів і стараються знайти до кожного підхід!

12.03.2021

Хочу поблагодарить от всей души, замечательных специалистов клиники Экстрамед. Они творят чудеса. Даже с людьми, у которых руки опустились и нет веры в лучшее. Особенно хочу отметить - Шедловскую С.В. - спасибо Вам огромное. С Вашей помощью родился долгожданный ребёнок и счастье в нашей семье. Обязательно приедим ещё раз. Дай Вам Бог крепкого здоровья, процветания и благополучия. Для тех, кто отчаялся и не может жить без детей - приезжайте сюда:))))) Люди работают не за деньги, а на результат. Индивидуальный подход и чуткая работа над Вашим организмом - и результат положительный.))) Всем рекомендую)))

10.01.2021

Світлана Володимирівна і Галина Ярославівна суперові спеціалісти! Завдяки їм в 35 років я стала мамою нашого синочка. Більше 10 років боролась і все позитивно закінчилось нарешті тут. А то скільки находилась по лікарям і все було марно. Скільки терпіння і часу пішло в нікуди. Ми із моїм чоловіком дуже завдячуємо цій клініці і його персоналу. Ви справжні чарівники. Дякуємо!!!

Історія Клініки

2003

Відкриття першої урогінекологічної клініки в Iвано-Франківську

Відкриття відділення:

  • радіохвильової хірургії
  • репродуктології
  • малих хірургічних маніпуляцій

2006
2007

Відкриття відділення перинатального скринінгу

Відкриття нового відділення допоміжних репродуктивних технологій в Івано-Франківську

2010
2012

Створення нової багатопрофільної клініки, де ми відкрили:

  • хірургічний блок
  • ембріологічну лабораторію
  • відділення онкології

Запровадження контрастного УЗД та компресійної еластографії

2017
2018

Початок співпраці з клініками:

  • США
  • Європи
  • Китаю

Технологічне забезпечення

Зміцнити і примножити сім’ї, тому ми надаємо послуги виняткової якості. Ми щиро віримо в те, що кожен пацієнт — унікальний, тому ретельно розробляємо, персоніфіковуємо програму діагностики та лікування під конкретні потреби.

slider-image

slider-image

slider-image

slider-image

slider-image

Нагороди та сертифікати

Участь в Конференціях

slider-image
slider-image
slider-image
slider-image

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Телефон +38 (0342) 71-28-00