Стасів Ірина Дмитрівна

Лікар УЗ-діагностики

facebook instagram
Спеціальність

Лікар УЗ-діагностики, лікар-радіолог

Посада

Асистент кафедри радіології та радіаційної медицини ІФНМУ. Лікар клініки "Екстрамед"

Стаж роботи

Більше 10 років

Наукова ступніть, вчене звання

Кандидат медичних наук

Кваліфікація

Лікар першої категорії

Інформація про лікаря

Освіта

Івано-Франківський національний медичний університет 2004-2010

Стажування, семінари, участь в конференціях

Стажувалася по сучасних методах ультразвукової діагностики у 2017 році в м.Санкт-Петербурзі на базі інституту онкології ім. Петрова та проходила стажування у Варшаві у 2019 році. Пройшла численні стажування у клініках різних міст України. Брала участь у 52 конференціях радіологів, гінекологів, репродуктологів, онкогінекологів та ультразвукових спеціалістів. Доповідала на 5 конференціях з міжнародною участю по удосконаленню сучасних методів ультразвукової діагностики в гінекології та репродуктології. Проводить авторські вебінари та є лектором навчальної платформи dr. Nikolaeva.

Наукова діяльність

Кандидатська дисертація на тему «Діагностична значимість мультипараметричного ультразвукового дослідження у виявленні та диференціальній діагностиці об‘ємних утворень яєчників»

Публікації

Є автором 2 патентів на корисну модель. Наявні численні публікації у вітчизняних та закордонних виданнях, зокрема у Scopus. З 2015 року є науковим керівником студентів, які неодноразово займали призові місця на Всеукраїнських конференціях з міжнародною участю.

Членство в професійних організаціях

Член української асоціації ультразвукових спеціалістів та член EFSUMB (European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology)

Професійний досвід

2010-2012 роки проходила інтернатуру по радіології на базі обласної клінічної лікарні 2012-2015 рр працювала лікарем ультразвукової діагностики у Бурштинській міській лікарні З 2013 року працювала асистентом кафедри радіології та радіаційної медицини ІФНМУ за сумісництвом, а з 2015 року-за основним місцем роботи. З 2016 року-лікар ультразвукової діагностики клініки “Екстрамед”

Пріоритетні напрямки роботи

Пріоритетний напрям роботи-експертне ультразвукове дослідження у виявленні патології щитоподібної та грудної залози, органів малого тазу та органів черевної порожнини, серця та судин нирок. Ультразвукове дослідження у перинатології.

Участь в організаціях

slider-image

Нагороди Лікаря

ВІДГУКИ ПРО ЛІКАРЯ

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Телефон +38 (0342) 71-28-00