Пн.-Пт: 09:00 - 18:00; Сб: 09-00 - 14:00

icon_pa

Кабінет Пацієнтаскоро

Укр
Записатись на прийом

Фітковська Ірина Петрівна 

Кардіолог

facebook instagram
Спеціальність

Кардіолог

Стаж роботи

Більше 14 років

Кваліфікація

Лікар першої категорії

Наукова ступніть, вчене звання

Кандидат медичних наук (спеціальність внутрішні хвороби)

Інформація про лікаря

Освіта

Івано-Франківський державний медичний університет, пройшла навчання в інтернатурі, магістратурі та аспірантурі при кафедрі клінічної фармакології та фармакотерапії.

Наукова діяльність, публікації

Автор  70 наукових праць, з них 3 – у закордонних виданнях, 1 методичні рекомендації, 1 монографія, 1 навчально-методичний посібник.

Членство в організаціях

Участь у Міжнародному науково-практичному форумі ‘MODERN FAMILY MEDICINE IN TERMS OF DIFFERENT SPECIALTIES – EXPERT OPINION’ Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів»

Професійний досвід

З 2006 року по даний час курувала хворих у відділенні Артеріальних гіпертензій Івано-Франківського ОККЦ

Пріоритетні напрямки роботи

Вивчення гендерних особливостей перебігу ішемічної хвороби серця у пацієнтів з порушеннями клімактерію та ожирінням, розробка диференційованих схем лікування даної когорти пацієнтів та виявлення ранніх предикторів серцево-судинного ризику.

Стажування

Стажування у Словенії 23.03-23-04.2019р (90 год) "Methods of providing psychophysical health and professional efficiency, theory and practice". Пройшла навчання в рамках науково-практичної конференції “Підходи до лікування складних аритмій на основі сучасних рекомендацій”

Вікторія

10.02.2021

Щиро вдячна лікарю Фітковський Ірині, за дбайливий та професійний підхід до мого стану. Я задоволена чіткістю і ефективністю лікування моїх проблем з серцем. Дякую !

Андрій

30.03.2021

Консультація, огляд, листок призначень, через кілька днів стан мого здоров'я повернувся до норми. Дякую Фітковський Ірині за видужання.

5

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Телефон +38 (0342) 71-28-00