Пн.-Пт: 09:00 - 18:00; Сб: 09-00 - 14:00

icon_pa

Кабінет Пацієнтаскоро

Укр
Записатись на прийом

Шедловська Світлана Володимирівна

Акушер-гінеколог-репродуктолог

facebook instagram
Спеціальність

Акушер-гінеколог-репродуктолог

Стаж роботи

Більше 25 років

Кваліфікація

Лікар першої категорії

Інформація про лікаря

Освіта

1986-1992 Івано-Франківський Національний Медичний університет 1992-1995 Київська Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України

Конференції, курси підвищення кваліфікації

Приймала участь в міжнародних симпозіумах і конференціях в Празі (Чехія), Тель-Авіві (Ізраїль), у місті Алмати (Казахстан), Мадрид (Іспанія), Таллін (Естонія), Волгоград, Москва (Росія).

Стажування

Цикл тематичного удосконалення “Імунологія репродукції та непліддя” ЛНМУ ім. Данила Галицького 2013, 2015 Plasmolifting в гінекології м.Одесса 2015 Курс навчання з технічної експлуатації коагулятора лазерного універсального “Лика-хирург”, м. Черкаси 2018 Курс з Ембріонології “Лікування безпліддя за допомогою сучасних репродуктивних технологій” (IVF for infertility treatment) Інститут Репродуктивної медицини, Казахстан м.Алмати

Членство в організаціях

ESHRE (Європейська ассоціація репродукції людини та ембріології), УАРМ (Українська ассоціація репродуктологів)

Професійний досвід

1992-2002 Черкаський пологовий будинок No1 Жіноча консультація, пологове відділення з 2003-го Клініка репродуктивної медицини “Екстрамед”

Пріоритетні напрямки роботи

Лікування безпліддя, невиношування вагітності, імунологічні проблеми безпліддя, гінекологічна ендокринологія

Участь в організаціях

Нагороди Лікаря

ВІДГУКИ ПРО ЛІКАРЯ

Антоніна

9 місяці тому

Хочу поблагодарить от всей души, замечательных специалистов клиники Экстрамед. Они творят чудеса. Даже с людьми, у которых руки опустились и нет веры в лучшее. Особенно хочу отметить - Шедловскую С.В. - спасибо Вам огромное. С Вашей помощью родился долгожданный ребёнок и счастье в нашей семье. Обязательно приедим ещё раз. Дай Вам Бог крепкого здоровья, процветания и благополучия. Для тех, кто отчаялся и не может жить без детей - приезжайте сюда:))))) Люди работают не за деньги, а на результат. Индивидуальный подход и чуткая работа над Вашим организмом - и результат положительный.))) Всем рекомендую)))

Інна Косташ

2 роки тому

Світлана Володимирівна і Галина Ярославівна суперові спеціалісти! Завдяки їм в 35 років я стала мамою нашого синочка. Більше 10 років боролась і все позитивно закінчилось нарешті тут. А то скільки находилась по лікарям і все було марно. Скільки терпіння і часу пішло в нікуди. Ми із моїм чоловіком дуже завдячуємо цій клініці і його персоналу. Ви справжні чарівники. Дякуємо!!!

Ольга

Рік тому

Хорошое расположение клиники.Очень приятный персонал.Отдельная благодарность Микитюк В.А и Шедловской .С.Благодаря им,нашему сыночку уже скоро 2 годика.))Професионалы своего дела,а также что не мало,важно искренне заинтересованны в положительных результатах!!НеВсех Благ!!! Загальне враження:5+++

Надія Винник

Рік тому

ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, Шедловській Світлані Володимирівній, саме Вона зробила нас щасливими батьками, двічі))))) Це чуйна, доброзичлива, ДУЖЕ розумна жінка. Ще раз Дякую Вам!!! Окреме Дякую, персоналу клініки ЕКСТРАМЕД. Люди справді професіонали свого діла. Ходила в клініку з задоволенням, потрапляла в затишок і спокій і була впевнена, що все ж таки, стану найщасливішою мамою, саме, завдяки людям, які працюють там! І не помилилась=)) ВЕЛИКЕ ДЯКУЮЮЮЮЮЮ!!!Окреме Дякую Вірі Олександрівні!!! За підтримку, турботу і допомогу.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Телефон +38 (0342) 71-28-00