Пн.-Пт: 09:00 - 18:00; Сб: 09-00 - 14:00

icon_pa

Кабінет Пацієнтаскоро

Укр
Записатись на прийом

Бажалук Галина Ярославівна

Ембріолог, біолог

facebook instagram
Спеціальність

Ембріолог, біолог

Стаж роботи

Більше 10 років

Інформація про ембріолога

Освіта

Закінчила у 2007 році Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія» та здобула кваліфікацію біолога, викладача.

Стажування, курси підвищення кваліфікації

Брала участь у міжнародних конференціях на тему «Репродуктивна медицина». У 2016 році пройшла цикл ТУ в Національній МАПО імені П.Л. Шупика «Лабораторне забезпечення ДРТ в лікуванні безпліддя». У 2017 році пройшла цикл стажування в Національній МАПО імені П.Л. Шупика з лабораторної генетики і отримала відповідний сертифікат. У 2018 році пройшла цикл спеціалізації в Інституті репродуктивної медицини Казахстану «Obstetrics and Gynecology in respect of IVF for interfertility treatment» і отримала відповідний сертифікат. У 2018 році пройшла атестацію при департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА за спеціальністю «Лабораторна генетика» і їй було присвоєно першу категорію. У 2020 році пройшла цикл стажування в клініці «Надія» в місті Київ з і отримала відповідний сертифікат.

Професійний досвід

З 2011 року працювала біологом у обласній дитячій клінічній поліклініці. У 2015 році працювала в клініці репродуктивної медицини «Екстрамед».

Пріоритетний напрямок

Ембріологія

Участь в організаціях

Нагороди

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Телефон +38 (0342) 71-28-00