+38 (0342) 71-28-00
+38 068 373-28-48
+38 099 235-80-90
Заказать обратный звонок

Про нас

«Екстрамед» — медичний центр з новим підходом до лікування жіночого і чоловічого безпліддя. Ми використовуємо найсучасніші методи допоміжних репродуктивних технологій та багаторічний досвід кращих фахівців у цій галузі для того, щоб допомогти з’явитися на світ здоровим дітям.
Наша місія — зміцнити і примножити сім’ї, тому ми надаємо послуги виняткової якості. ми щиро віримо в те, що кожен пацієнт — унікальний, тому ретельно розробляємо, індівідуалізіруя програму діагностики та лікування під конкретні потреби.

Переваги

  • високотехнологічне обладнання
  • комплексне обслуговування
  • квалифікований персонал
  • турбота про пацієнта
  • конструктивний результат

Послуги

Наш медичний центр спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя, спостереженні вагітності до пологів, а також наданні гінекологічних, урологічних послуг. Оцінюючи стан лікування безпліддя на сьогоднішній день, хочемо підкреслити, що на зміну рутинним, малоефективним методиками приходять інші, які базуються на останніх досягненнях медичної науки і техніки, високоефективні підходи. В цих умовах правильною тактикою відносно безплідних подружніх пар буде більш активний підхід,
використовуючи всі можливості сучасної гормонотерапії, методів штучного і, в першу чергу, екстракорпорального запліднення (еко) в різних його варіантах. Ми використовуємо технології, які спрямовані на відновлення природної фертильності подружньої пари (відновлення прохідності маткових труб, корекція ендокринних розладів, відновлення порушеного сперматогенезу), а також методи штучного запліднення (внутриматочная інсемінація, екстракорпоральне запліднення), донорство яйцеклітин, витрифікація.

Ціни

Допоміжні репродуктивні технології — дороге лікування, тому ми пропонуємо кілька ефективних пакетів в різних ціновох категоріях. Ми завжди йдемо на зустріч нашим пацієнтам і пропонуємо збалансовані послуги, здатні задовольнити всі потреби та можливості.
Дані опції підходять далеко не всім пацієнтам, тому можливі варіанти лікування пропонуються лікуючим лікарем індивідуально після комплексної діагностики. Звертаємо увагу на те, що у нас активно використовується програма кредитування репродуктивних технологій.

Відеоподкасти

Фахівці медичного центру «Екстрамед» діляться з пацієнтами та медичним співтовариством проблемами і власними напрацюваннями, звертають увагу на основні ризики, розповідають про нові методи та способи лікування безпліддя. Як лідер ринку на Західній Україні, ми займаємося не тільки наданням допомоги нашим пацієнтам, а й беремо на себе освітні функції для комплексного розвитку галузі.

Публікації

Перелік наукових та освітніх публікацій професорів клініки про причини безпліддя, проблематики дітонародження і основні загрози для сучасних молодих батьків.

Записатись на прийом до лікаря

Будь ласка, заповніть усі поля.

Спеціаліст:

Дата:
Час:


Результати аналізів

Консультація

Тут ви можете задати питання спеціалісту і ми, по можливості, надамо відповідь або шляхи подальших дій.

Інформація, яку ви передаєте медичному центру, не підлягає розголошенню третім особам!

Також ви можете отримати консультацію використовуючи скайп або контактні телефони та електронну адресу.